Voorbumper voor BMW 1-serie F20 / F21 modellen. Geschikt als vervanging voor M-Pakket of upgrade voor auto's met standaard bumper. De originele standaard mistlampen zijn passend.
Sportieve en complete voorbumper set geschikt voor 1 serie modellen F20 en F21 tot aan de facelift van 2015. Als vervanging voor auto's met M-Pakket. Ook geschikt als upgrade van auto's met een standaard bumper.
Mistlampen zijn bij de levering optioneel inbegrepen; echter de mistlampen uit zowel de standaard bumper als M-pakket bumper passen in deze bumper. De bumper is standaard voorzien van voorbereiding voor koplampsproeiers en parkeersensoren (PDC).
PDC Uitvoering:
Met PDC voorbereiding; de gaten zijn voorgeboord, de sensorhouders zijn bijgevoegd of voorgemonteerd.
Koplampsproeiers:
Bij een F20 F21 zitten de koplampsproeiers in de bumper gemonteerd. De bumper is hierop voorbereid. Deze bumper kan zowel toegepast worden op auto's met als zonder koplampsproeiers.
Mistlampen:
Bestel optioneel de mistlampen bij. Mistlampen uit de standaard bumper zijn passend, dus niet noodzakelijk om nieuwe mistlampen mee te bestellen.
Geschikt voor:
Alle BMW 1 serie F20 5-deurs modellen tot aan de facelift; bouwreeks 2011-2015
Alle BMW 1 serie F21 3-deurs modellen tot aan de facelift; bouwreeks 2012-2015
Leveringsinhoud:
Voorbumperhoes, sleepoogkapje, bumperroosters, toebehoren zoals kapjes e.d., mistlampen (optioneel).
Materiaal:
Spoilerdelen zijn van ABS kunststof en worden in fabrieksprimer geleverd. Deze moeten nog voorbewerkt (advies; nieuwe grondlaag) en dan gespoten worden in de juiste kleur.
Montage:
De montage gebeurt zoveel mogelijk op originele wijze (schroefmontage).
Aanvullende info:
Let goed op eventuele aanvullende opties die de auto kan hebben die bijvoorbeeld gebruik maken van additionele sensoren in de bumper of roosters. Denk aan adaptive cruise control, extra parkeer functies e.d. Mogelijk is de bumper dan niet compatible met de auto of zijn er extra accessoires nodig.
De piepschuim vulling achter de bumper moet licht aangepast worden voor montage van de bumper als deze komt op een auto die eerst een standaard bumper had.